<< قبلی   1   2   3   4

تست مقاوت اسپیگن ۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۷:۰۹ ق.ظ

بر روی بعضی از محصولات اسپیگن لگو تاییدیه گواهی تست مقاومت محصول در ارتش آمریکا را می توان دید این تاییدیه به چه منظوری می باشد؟

به طور خلاصه ارتش آمریکا یک سری از تست های تخصصی را روی محصولات شرکت معتبر انجام می دهد. در صورت تایید آن محصول مورد نظر آن محصول قابلیت استفاده سربازان و ماموران آمریکا در شرایط سخت را دارا است.

این آزمایش ها شامل شوک های شدید دما و فشار بالا و پایین و ضربه پذیری شدید و یا شوک ضربه در اثر افتادن از ارتفاع یا بر اثر شلیک و تست مقاومت باران و یا شن و ماسه می باشد.

شرکت اسپیگن با طراحی تخصصی و استفاده از متریال بسیار با کیفیت توانسته این گواهی را کسب کند و در روی بعضی از محصولات اسپیگن شما می توانید این تاییدیه را ببینید.

چگونه میتوان فهمید محصولات اسپیگن اصل هستند ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷:۰۶ ق.ظ

در داخل بعضی از محصولات اسپیگن شماره سریال نامبری وجود دارد که کاربر میتواند با مراجعه به سایت www.original.spigen.comو وارد کردن شماره سریال داخل هر جعبه میتوانید از اصل بودن محصول اطمینان حاصل فرمایید.

تاریخچه شرکت اسپیگن ۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶:۰۳ ق.ظ

در سال 2004 از طرف توسعه کنندگان صنعت در کره جنوبی شرکت SGP  راه اندازی شد که به عنوان طراح برتر از لوازم جانبی همراه انتخاب شد. این شرکت در ابتدا در زمینه فیلم صفحه نمایش سرمایه گذاری کرد و بعد از مدتی توانست تحسین مصرف کنندگان و سرمایه گذاران صنعتی را برانگیزد.

همچنین در سال 2007 توانست راه را برای توسعه محصولات خود به کشورهای دیگر دنیا از جمله ایالات متحده آمریکا هموار سازد. در سال 2013 این کار باعث شد که شهرت خود را به عنوان یک طراح محافظ نوآورانه در زمینه صفحه نمایش وکیف پول و قاب برای انواع گوشی ها وتبلت ها و ... مطرح کند. بعدها نام این شرکت به SPIGEN تغییر پیدا کرد.شرکت اسپیگن در تلاش است که در محصولات خود بالاترین استاندارد و بهداشت را رعایت کند.

دفتر این شرکت در ایالات متحده آمریکا و کارخانه آن در کره جنوبی می باشد.

  << قبلی   1   2   3   4